Ta strona używa pliki cookies.
Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ich ustawień w swojej przeglądarce.
Więcej szczegółów w naszej Akceptuję Politykę Cookies

„ Pan Młody od A-Z „

2017-03-22

 Który z przyszłych panów młodych nie chciałby być szykowny, w dniu w którym będzie przyrzekać miłość swej wybrance serca - oczywiście, że każdy. Mężczyzna w tym dniu, przeistacza się w mężczyznę luksusowego. To dzień, w którym wszystkie oczy będą zwrócone na parę młodą, najpiękniejszy dzień w ich życiu, a zarazem wydarzenie modowe dla wszystkich zaproszonych gości.

Garnitur, smoking a może surdut?

Obecnie trend ślubny wyznaczają tak na prawdę dwa kierunki, a mianowicie awangardowy z przedłużanymi, żakardowymi marynarkami oraz klasyczny, w którym królują od kilku lat smokingi i garnitury smokingowe.

Garnitur ślubny to z jednej strony strój bardzo uroczysty, na jedną wyjątkową okoliczność. Z drugiej strony, w polskich realiach często wykorzystywany jest także później - jako garnitur wizytowy.

Panowie, którzy chcą wyglądać elegancko i klasycznie, powinni wybrać tradycyjny, ciemny, dopasowany garnitur uzupełniony niebanalnymi dodatkami: elegancką koszulą, oryginalnymi spinkami, paskiem oraz wizytówką każdego pana - najlepszymi z możliwych butami.

Jeśli jednak tradycyjny garnitur jest również codziennym strojem do pracy, warto sięgnąć po przygotowane specjalnie z myślą o ślubie garnitury ceremonialne wykonane z bardziej szlachetnych tkanin w nieco innych krojach.