Ta strona używa pliki cookies.
Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ich ustawień w swojej przeglądarce.
Więcej szczegółów w naszej Akceptuję Politykę Cookies

Szczytny Cel

2017-03-20
 

W 2008 r powstała piękna idea Panien Młodych,mianowicie podczas organizacji własnej uroczystości ślubnej, pewna Panna Młoda wpadła na genialny pomysł, aby wykorzystać jeden z najważniejszych dni w życiu na zrobienie czegoś dobrego dla innych. Poprzez wspólną sesję zdjęciową w blasku fleszy i kamer, już od pięciu lat, jeden raz w roku w letnią niedzielę, każda Panna Młoda może pomóc potrzebującemu Maluchowi swoją obecnością.

Celem akcji jest pomoc dziecku poprzez dobrą zabawę, sponsoring oraz pozytywny PR i reklamę. To inicjatywa skierowana do Panien Młodych z różnym stażem, gdzie poprzez dobrą zabawę mają okazję by ponownie poczuć magię ślubnej sukni i zabłysnąć w świetle fleszy, a przy tym wesprzeć Malucha, który tej pomocy potrzebuje.  

Jak to działa?

Środki finansowe na rzecz dziecka to pieniądze uzyskane od Darczyńców– firm, które płacą za niepowtarzalne zdjęcia wykonane z kilkudziesięcioma Pannami Młodymi w roli statystek. W zamian za określoną wpłatę na rzecz dziecka otrzymują profesjonalne zdjęcia kilkudziesięciu pięknych Panien Młodych w bieli, koronkach i satynie ze swoim produktem lub w wybranej scenerii związanej ze swoją działalnością! „ ( źródło panny-mlode.pl ) 

Komu pomagają Panny Młode?  

Inicjatywa Panien Młodych wspiera Maluchy. Dzieci na co dzień borykające się z ciężkimi chorobami jak hipoglikemia,autyzm czy epilepsja. Grono podopiecznych akcji Panien Młodych rośnie z roku na rok.  

Komu pomogą Panny Młode w 2017 roku? 

O tym zadecydują Panny Młode już wiosną :)

Co roku w kilku miastach w Polsce, można spotkać kilkadziesiąt pięknych Panien Młodych pozujących w sukienkach ślubnych, satynach i koronkach. To znak rozpoznawczy akcji. Jeśli jesteś Panną Młodą, dołącz do akcji i wesprzyj Maluchy dobrym sercem :) 


Statystyki
258958
unikalnych user'ów

odwiedziło nas w październiku 2016

Dane wg google analytics

Aktualna pozycja w Google.pl:
zapytanie:
pozycja:
informator ślubny
2
ślub Warszawa
1
ślub Gdańsk
1
ślub Bydgoszcz
1
ślub Szczecin
1
informator ślubny Warszawa
1
informator ślubny Gdańsk
1
informator ślubny Bydgoszcz
1
informator ślubny Szczecin
1